Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Reparatii TRAFO TG 140 MVA Centrala Ciclu Combinat din CTE Bucuresti Vest

Număr anunț
CN1038883
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
Furnizor / câștigător
161 (CUI 566)
Cod CPV
50532200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.750 RON
Valoare atribuită
111.000 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
31.01.2022 08:05
Anunț de atribuire
CAN1077477
Termen limită
03.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136288

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ELEROM SA CUI RO 3426320
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

111.000 RON

din 112.750 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 1.750 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.