Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare pachet de reactivi chimici compatibili cu analizorul NIHON KOHDEN-CELLTAC MEK 7300
- Număr anunț
- SCN1090006
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.400 RON
- Valoare atribuită
- 139.600 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 07:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1056326
- Termen limită
- 03.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119776
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa cantitati 2021 REACTIVI CHIMICI compatibili analizor CELLTAC MEK 7300.doc (3).doc.p7s
- Caiet de sarcini 2021 REACTIVI CHIMICI compatibili analizor CELLTAC MEK 7300.doc.p7s
- FisaDate_DF1119776.pdf
- Formular 7 - Propunere tehnica reactivi chimici compatibili analizor CELLTAC MEK 7300.docx.p7s
- Formulare REACTIVI CHIMICI 2021.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Model Acord Cadru 2021 REACTIVI CHIMICI compatibili analizor CELLTAC MEK 7300.doc.p7s
- Model contract subsecvent 2021 REACTIVI CHIMICI compatibili analizor CELLTAC MEK 7300.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Valoare atribuită
139.600 RON
din 70.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro