Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,7% sub estimat
Achizitie echipamente IT - tablete pentru uz școlar pentru proiectul “Asigurarea de infrastructura IT in cadrul procesului educational online la UPG Ploiesti”», cod SMIS 150176, in cadrul Programului Operational Competitivitate POC 2014 - 2020
- Număr anunț
- CN1038951
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436.069,80 RON
- Valoare atribuită
- 215.156 RON 50,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2022 19:02
- Anunț de atribuire
- CAN1083134
- Termen limită
- 09.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 026-065627
- Documentație de atribuire
- DF1136396
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
215.156 RON
din 436.069,80 RON estimat
50,7%
Adjudecat la 49,3% din estimat · economie 220.913,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.