Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat
MATERIALE PENTRU STERILIZARE
- Număr anunț
- CN1038923
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 967.425 RON
- Valoare atribuită
- 925.842 RON 4,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.02.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1076820
- Termen limită
- 03.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 025-060455
- Documentație de atribuire
- DF1136383
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI- MATERIALE PT.STERILIZARE (Repaired).doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE .doc.p7s
- FisaDate_DF1136383.pdf
- FORMULAR - MODELE ANEXE LIC..doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 925.842 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ROLE DE STERILIZARE DIFERITE MARIMI | — | INPOINT MEDICARE,Limas Group S.R.L. | 321.142 RON |
| 2 | HARTIE DE IMPACHETAT MIXTA PENTRU STERILIZARE | — | STERISACO,Limas Group S.R.L. | 198.000 RON |
| 3 | HARTIE DE IMPACHETAT PENTRU STERILIZARE | — | TZMO ROMANIA,Limas Group S.R.L. | 123.200 RON |
| 4 | PUNGI DE HARTIE PENTRU STERILIZARE | — | STERISACO | 283.500 RON |
| 5 | TESTE BOWIE DICK | — | STERISACO,AXIOMED SOLUTIONS SRL,RAFI MEDICAL | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIMAS GROUP SRL CUI RO 11013782
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INPOINT MEDICARE SRL CUI RO37404300
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Valoare atribuită
925.842 RON
din 967.425 RON estimat
4,3%
Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 41.583 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.