Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,0% sub estimat
Achizitie echipamente medicale
- Număr anunț
- CN1033401
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 362.784 RON
- Valoare atribuită
- 311.946,63 RON 14,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.07.2021 07:29
- Anunț de atribuire
- CAN1065031
- Termen limită
- 06.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119847
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (14)
Estimat: 362.784 RON Adjudecat: 311.946,63 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Videolaringoscop | 18.000 RON | PRIMERA MED TECHNOLOGY | 17.850 RON ↓0,8% |
| 2 | Monitor functii vitale pacienti | 80.000 RON | PHILIPS ROMANIA | 78.650 RON ↓1,7% |
| 3 | Ventilator mecanic pacienti fix | 105.500 RON | ALPHA MEDICAL | 104.000 RON ↓1,4% |
| 4 | Sonda ecografica lineara pentru imagistica vasculara si musculo… | 33.000 RON | PRIMERA MED TECHNOLOGY | 32.950 RON ↓0,2% |
| 5 | Masina automata de dezinfectie piese de mana, turbine, instrume… | 38.000 RON | TEHNOPLUS MEDICAL | 27.813,25 RON ↓26,8% |
| 6 | Aparat detartraj cu functie paro si endo | 7.100 RON | DENTSTORE | 5.260,50 RON ↓25,9% |
| 7 | Apex locator | 6.000 RON | DENTSTORE | 3.192,88 RON ↓46,8% |
| 8 | Injectomat pentru actul anestezic si actul de terapie intensiva | 10.084 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. | 9.040 RON ↓10,4% |
| 9 | Trusa interventii ortopedice | 19.700 RON | Anulat | — |
| 10 | Suport pubis/sacrum/stern | 7.200 RON | PRIMERA MED TECHNOLOGY | 2.250 RON ↓68,8% |
| 11 | Suport de mana reglabil in toate directiile | 4.200 RON | DACORUM GRUP | 4.200 RON |
| 12 | Punte renala | 10.000 RON | DACORUM GRUP | 10.000 RON |
| 13 | Caselota sterilizare (460 x300 x260) | 12.000 RON | NICONSULTING TECHNICS SRL | 7.770 RON ↓35,3% |
| 14 | Caselota sterilizare (600 x300 x260 ) | 12.000 RON | NICONSULTING TECHNICS SRL | 8.970 RON ↓25,2% |
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL CUI 18858660
Subcontractanți 1
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICONSULTING TECHNICS SRL CUI RO18448164
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
311.946,63 RON
din 362.784 RON estimat
14,0%
Adjudecat la 86,0% din estimat · economie 50.837,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.