Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

Executie lucrari pentru investitia „Modernizare si eficientizare sistem de iluminat public in Comuna Poduri, Judetul Bacau”

Număr anunț
SCN1090228
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
URBIOLED SRL (CUI 32614831)
Cod CPV
45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864.648,77 RON
Valoare atribuită
846.146,51 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
29.07.2021 16:29
Anunț de atribuire
SCNA1059983
Termen limită
04.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1120132

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831

Valoare atribuită

846.146,51 RON

din 864.648,77 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 18.502,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.