Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,7% sub estimat
Echipamente Centru de epidemiologie
- Număr anunț
- CN1039053
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- ARTIS IT SOLUTIONS SRL (CUI 35355499)
- Cod CPV
- 30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147.775 RON
- Valoare atribuită
- 105.415 RON 28,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.02.2022 13:19
- Anunț de atribuire
- CAN1077301
- Termen limită
- 16.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136649
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (7)
Estimat: 147.775 RON Adjudecat: 105.415 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem desktop | 22.690 RON | ARTIS IT SOLUTIONS SRL | 105.415 RON |
| 2 | Software Office | 1.008 RON | Anulat | — |
| 3 | Software analiza statistica STATA 17 SE | 8.403 RON | Anulat | — |
| 4 | Software analiza calitativa Nvivo | 4.664 RON | Anulat | — |
| 5 | Software meta analiza | 2.690 RON | Anulat | — |
| 6 | Sistem server | 106.050 RON | — | |
| 7 | Imprimanta multifunctionala | 2.270 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARTIS IT SOLUTIONS SRL CUI RO35355499
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARTIS IT SOLUTIONS SRL CUI RO35355499
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TRENDY SECRET S.R.L. CUI RO36074254
Valoare atribuită
105.415 RON
din 147.775 RON estimat
28,7%
Adjudecat la 71,3% din estimat · economie 42.360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.