Atribuită Anunț de participare

Motorina pentru incalzirea spatiilor in sezonul rece 2021-2022

Număr anunț
SCN1090206
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.757 RON
Valoare atribuită
166.067 RON
Data publicării
29.07.2021 13:51
Anunț de atribuire
SCNA1063770
Termen limită
16.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1119954

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

166.067 RON

din 102.757 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.