Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,1% sub estimat

Furnizare de „Sistem integrat de acces în zone”

Număr anunț
SCN1090203
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 32387569)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
239.520,36 RON 40,1% sub estimat
Data publicării
29.07.2021 13:24
Anunț de atribuire
SCNA1059604
Termen limită
13.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1120066

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NEC PRO LOGISTIC SRL CUI RO20951590
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
BREAK SISTEMS SRL CUI RO 23576950
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

239.520,36 RON

din 400.000 RON estimat 40,1%

Adjudecat la 59,9% din estimat · economie 160.479,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.