Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Infrastructura hardware pentru sistemul de management al activelor

Număr anunț
CN1033459
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
FOCALITY SRL (CUI 23154424)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.755.600 RON
Valoare atribuită
1.733.168 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
29.07.2021 12:13
Anunț de atribuire
CAN1070817
Termen limită
06.09.2021 12:00
Documentație de atribuire
DF1120046

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424

Valoare atribuită

1.733.168 RON

din 1.755.600 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 22.432 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.