Atribuită Anunț de participare

Acord cadru reactivi analizori anatomie patologica

Număr anunț
CN1039012
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
Furnizor / câștigător
MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.184.000 RON
Valoare atribuită
10.948.700 RON
Data publicării
04.02.2022 19:02
Anunț de atribuire
CAN1078432
Termen limită
11.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 026-065721
Documentație de atribuire
DF1136657

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 10.948.700 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet reactivi si consumabile pentru IHC, ISH, FISH MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. 2 contracte 6.120.000 RON
MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 3368 · 27.04.2022 3.060.000 RON
MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 4032 · 24.06.2022 3.060.000 RON
2 Pachet de reactivi si consumabile pentru colorare si montare … MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. 340.000 RON
3 Pachet de reactivi si consumabile pentru procesare, sectionare… TUNIC PROD S.R.L. 240.700 RON
4 Pachet reactivi si consumabile pentru citologie TUNIC PROD S.R.L. 2 contracte 4.248.000 RON
TUNIC PROD S.R.L. · contract 3367 · 27.04.2022 2.124.000 RON
TUNIC PROD S.R.L. · contract 4033 · 24.06.2022 2.124.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061

Valoare atribuită

10.948.700 RON

din 5.184.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.