Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE REPARARE CAPITALA SI INTRETINERE VAGOANE CFI
- Număr anunț
- CN1033434
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- CALEA FERATA INGUSTA SRL (CUI 14689445)
- Cod CPV
- 50222000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a materialului rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352.002 RON
- Valoare atribuită
- 351.960 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 07:47
- Anunț de atribuire
- CAN1064386
- Termen limită
- 31.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119979
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CALEA FERATA INGUSTA SRL CUI 14689445
Valoare atribuită
351.960 RON
din 352.002 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro