Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Echipamente si dotari specifice activitatii medicale Etapa 2

Număr anunț
CN1033341
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.145.597,94 RON
Valoare atribuită
2.110.783,74 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
29.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1068816
Termen limită
31.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 146-385502
Documentație de atribuire
DF1119635

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 2.145.597,94 RON Adjudecat: 2.110.783,74 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ecografe si Dopplere 632.786,53 RON ULTRASONIC S.R.L. 632.540 RON
2 Sistem PACS 178.656 RON PIXELDATA S.R.L. 144.096 RON ↓19,3%
3 Echipamente medicale 420.855,74 RON CATTUS S.R.L. 420.855,74 RON
4 Laborator analize medicale 913.299,67 RON MEDICLIM S.R.L. 913.292 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ULTRASONIC SRL CUI RO 16434774
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Subcontractanți 1
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.110.783,74 RON

din 2.145.597,94 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 34.814,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.