Atribuită Anunț de participare

Achiziția de bunuri (autobuze hibdrid diesel-electric) în cadrul proiectului “MOBILITATE URBANA DURABILĂ în orașul Brezoi”

Număr anunț
CN1033329
Autoritate contractantă
UAT ORAS BREZOI (CUI 2541894)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
34121100-2 · Autobuze publice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.409.409,54 RON
Valoare atribuită
3.408.750 RON
Data publicării
29.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1065314
Termen limită
06.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 146-385472
Documentație de atribuire
DF1119579

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.408.750 RON

din 3.409.409,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.