Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,9% sub estimat

Furnizare Softuri si echipamente IT in cadrul obiectivului de investitii „Amenajari interioare nestructurale si mobilier expositional „Romanian- Hungarian cross- border education center of cultural and historical heritage ROHU446”, pentru Muzeul Tarii Crisurilor Oradea - Complex Muzeal,

Număr anunț
CN1039102
Autoritate contractantă
MUZEUL TARII CRISURILOR (CUI 4287858)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
32322000-6 · Echipament multimedia (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679.140 RON
Valoare atribuită
523.420 RON 22,9% sub estimat
Data publicării
09.02.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1079216
Termen limită
23.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 030-073979
Documentație de atribuire
DF1136825

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

523.420 RON

din 679.140 RON estimat 22,9%

Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 155.720 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.