Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,3% sub estimat
Acord cadru de furnizare recipienti de laborator
- Număr anunț
- CN1039091
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.968.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.766.280 RON 10,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.02.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1079126
- Termen limită
- 21.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 028-070879
- Documentație de atribuire
- DF1136833
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
1.766.280 RON
din 1.968.000 RON estimat
10,3%
Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 201.720 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.