Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,1% sub estimat
Dotari in cadrul proiectului “SMART CAMPUS UNIVERSITATEA DIN ORADEA” Cod SMIS 119836”
- Număr anunț
- CN1039090
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL (CUI 6844688)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.587.680,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.756.699 RON 32,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.02.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089581
- Termen limită
- 11.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 028-070877
- Documentație de atribuire
- DF1136925
Documente
Documentația de atribuire
- 01_Caiet de sarcini platforme elevatoare-semnat.docx.p7m
- 02_Caiet de sarcini mobilier si sistem sonorizare-semnat.docx.p7m
- 03_Caiet de sarcini sistem videowall-semnat.docx.p7m
- 06_Caiet de sarcini licenta soft si aparatura laborator-semnat.docx.p7m
- 07_Caiet de sarcini echipamente proiectie, rack-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1136925.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
- lot 4_Caiet de sarcini Fitness-semnat.docx.p7m
- lot 5_Caiet de sarcini kineto-semnat.docx.p7m
- Model contract de furnizare-semnat.doc.p7m
- Model contract de furnizare-semnat-semnat.doc.p7m
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 2.587.680,81 RON Adjudecat: 1.756.699 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | platforme elevatoare | 96.187 RON | Anulat | — |
| 2 | mobilier spatii invatamant | 1.186.870,80 RON | OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL | 1.186.370 RON |
| 3 | videowall | 72.086 RON | CG&GC Hitech Solutions SRL | 59.974 RON ↓16,8% |
| 4 | aparate fitness | 653.646 RON | Anulat | — |
| 5 | aparate kineto | 419.485,50 RON | INTRAMED S.R.L. | 419.000 RON ↓0,1% |
| 6 | licenta soft si aparatura laborator | 67.377,27 RON | Anulat | — |
| 7 | echipamente proiectie, rack | 92.028,24 RON | CG&GC Hitech Solutions SRL | 91.355 RON ↓0,7% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTRAMED SRL CUI RO 15834233
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL CUI RO 27188870
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL CUI RO6844688
Valoare atribuită
1.756.699 RON
din 2.587.680,81 RON estimat
32,1%
Adjudecat la 67,9% din estimat · economie 830.981,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.