Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE Spectrometrul de masa de rezolutie inalta si masa exacta
- Număr anunț
- CN1039095
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428.571 RON
- Valoare atribuită
- 1.428.000 RON
- Data publicării
- 06.02.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1076813
- Termen limită
- 10.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 028-070887
- Documentație de atribuire
- DF1136926
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL CUI RO 14269328
Valoare atribuită
1.428.000 RON
din 1.428.571 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro