Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 59,7% sub estimat
ALIMENTE
- Număr anunț
- CN1039074
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191.941 RON
- Valoare atribuită
- 77.356 RON 59,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2022 09:34
- Anunț de atribuire
- CAN1077869
- Termen limită
- 10.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136742
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 77.356 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONDIMENTE SI MIRODENII | — | STEDYAN COM,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 77.356 RON |
| 2 | ULEI | — | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
77.356 RON
din 191.941 RON estimat
59,7%
Adjudecat la 40,3% din estimat · economie 114.585 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.