Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

“FURNIZARE PACHET COMPUS DIN VIBROFINISOR PROPULSAT PE PATRU SENILE, UTILAJ PENTRU FASONAT BETON SI UTILAJ PENTRU TURNAT SANTURI SI RIGOLE”

Număr anunț
CN1033359
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
TRUTZI SRL (CUI 17898144)
Cod CPV
43312000-3 · Utilaje pentru instalarea imbracamintei rutiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.155.460 RON
Valoare atribuită
1.152.352 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
30.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1064393
Termen limită
07.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 146-385580
Documentație de atribuire
DF1119793

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRUTZI SRL CUI RO17898144

Valoare atribuită

1.152.352 RON

din 1.155.460 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.108 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.