Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE PRODUSE DE PANIFICAȚIE(PÂINE SEMIALBĂ, COZONAC CU NUCĂ SI CACAO ȘI COZONAC CU NUCĂ ȘI CACAO PENTRU DIABET)
- Număr anunț
- CN1033581
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GAESTI (CUI 24125133)
- Furnizor / câștigător
- TREI BRUTARI S.A. (CUI 23784748)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 437.304 RON
- Valoare atribuită
- 623.052,20 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 22:06
- Anunț de atribuire
- CAN1064017
- Termen limită
- 02.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1120486
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini cozonac cu nuca si cacao .pdf.p7s
- Caiet de sarcini cozonac cu nuca si cacao pentru diabet.pdf.p7s
- Caiet de sarcini paine semialba.pdf.p7s
- Clauze contractuale Produse panificatie 2021-2022.pdf.p7s
- FisaDate_DF1120486.pdf
- FORMULARE Produse panificatie 2021-2022.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti Produse panificatie 2021-2022.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 623.052,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paine semialba | — | Velrom 6 contracte | 604.958,76 RON |
| Velrom · contract 49600 · 06.09.2022 | 30.360 RON | |||
| Velrom · contract 34887 · 03.05.2022 | 40.920 RON | |||
| Velrom · contract 45541 · 03.08.2022 | 13.728 RON | |||
| Velrom · contract 51452 · 28.09.2021 | 47.723,23 RON | |||
| Velrom · contract 51168 · 27.09.2021 | 422.400 RON | |||
| Velrom · contract 20275 · 06.01.2022 | 49.827,53 RON | |||
| 2 | cozonac cu nuca si cacao pentru diabet | — | Anulat | — |
| 3 | Cozonac cu nuca si cacao | — | AGROSEMCU 5 contracte | 18.093,44 RON |
| AGROSEMCU · contract 32940 · 12.04.2022 | 981,17 RON | |||
| AGROSEMCU · contract 59097 · 23.11.2021 | 764,98 RON | |||
| AGROSEMCU · contract 63145 · 27.12.2021 | 2.860,36 RON | |||
| AGROSEMCU · contract 51169 · 27.09.2021 | 12.472,50 RON | |||
| AGROSEMCU · contract 33836 · 19.04.2022 | 1.014,43 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROSEMCU SRL CUI RO15501204
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Velrom CUI RO 23784748
Valoare atribuită
623.052,20 RON
din 437.304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro