Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Sistem Informatic de calcul a volumului și complexității activităților procurorilor și parchetelor - proiect ”Optimizarea managementului judiciar la nivelul sistemului judiciar. Componenta de parchete” - cod SIPOCA 761/cod MySMIS 133850
- Număr anunț
- CN1039201
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.592.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.530.000 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1085991
- Termen limită
- 05.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 031-079782
- Documentație de atribuire
- DF1136970
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la formular 11 propunere tehnica.pdf.p7s
- Aviz CTE Min Public_PICCJ.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1136970.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Terți susținători 1
MAGUAY COMPUTERS SRL CUI RO 12167046
Valoare atribuită
6.530.000 RON
din 6.592.000 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 62.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.