Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 84,8% sub estimat
Achiziție echipamente de protecție, dispozitive si materiale sanitare specifice crizei sanitare COVID - 19 necesare Spitalului de Pneumoftiziologie ”Tudor Vladimirescu”, județul Gorj organizată pe 6 loturi, COD SMIS 140366
- Număr anunț
- CN1039232
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 760.493,75 RON
- Valoare atribuită
- 115.500 RON 84,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1082832
- Termen limită
- 14.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 031-078960
- Documentație de atribuire
- DF1137146
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini echipamente de protectie 6 loturi.pdf.p7s
- FisaDate_DF1137146_07.02.2022 14:46.pdf
- Formular contract furnizare echipamente de protectie, dispozitive si mat....p7s
- Formular contract furnizare echipamente spital Dobrita lot 4.doc.p7s
- Formulare lot 1-6.doc.p7s
- formular propunere tehnica-covidEIP.doc.p7s
Participanți · 19 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MED - AL TRADING SRL CUI RO 24838560
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MULTIBRAND MACHINERY S.R.L. CUI 32368923
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DYOMEDICA CND SRL CUI ro 22112765
Valoare atribuită
115.500 RON
din 760.493,75 RON estimat
84,8%
Adjudecat la 15,2% din estimat · economie 644.993,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.