Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Achizitie servere de aplicatii

Număr anunț
SCN1090398
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
HIGH-TECH SYSTEMS & SOFTWARE SRL (CUI 30126940)
Cod CPV
48823000-3 · Servere de fisiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252.100,84 RON
Valoare atribuită
247.904 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
02.08.2021 16:10
Anunț de atribuire
SCNA1058650
Termen limită
10.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1120349

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

247.904 RON

din 252.100,84 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 4.196,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.