Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

Cutii personalizate

Număr anunț
SCN1090363
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
44421780-8 · Cutii pentru documente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426.087,62 RON
Valoare atribuită
400.386,50 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
02.08.2021 11:07
Anunț de atribuire
SCNA1059969
Termen limită
23.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118853

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 426.087,62 RON Adjudecat: 400.386,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cutii de prezentare a emisiunilor numismatice 133.949,90 RON Monetaria Statului 131.241,50 RON ↓2,0%
2 Cutii muzeu 292.137,72 RON SELADO COM S.R.L. 269.145 RON ↓7,9%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Monetaria Statului CUI RO 427304
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELADO COM SRL CUI RO 15250579
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575

Valoare atribuită

400.386,50 RON

din 426.087,62 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 25.701,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.