Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,0% sub estimat
Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico-economice pentru proiectul ,,Modernizarea, extinderea şi valorificarea durabilă a patrimoniului cultural, precum si modernizarea și extinderea infrastructurii turistice și a infrastructurilor conexe ei, din cadrul Memorialului Ipotești – Centrul Național de Studii Mihai Eminescu, din judeţul Botoşani” COD SMIS 2014+ 145313
- Număr anunț
- CN1039130
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- STUDIO ART CONSTRUCT SRL (CUI 21104080)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 628.007 RON
- Valoare atribuită
- 445.885 RON 29,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.02.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1083081
- Termen limită
- 15.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 030-075972
- Documentație de atribuire
- DF1136924
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Fisa de date - Mem Ipotesti.pdf.p7s
- Caiet de sarcini proiectare Memorial.pdf.p7s
- Certificat urbanism Memorial.pdf.p7s
- Clauze contractuale Memorial.pdf.p7s
- Extrase CF Memorial.pdf.p7s
- FisaDate_DF1136924.pdf
- Formulare MEMORIAL V2.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STUDIO ART CONSTRUCT SRL CUI RO21104080
Subcontractanți 3
CIV INDUST PROIECT SRL CUI 38016551
GENERAL LUX THERM SRL CUI 13801574
TOTAL GRUP SOLUTIONS SRL CUI RO 16080740
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
INGVISION SRL CUI 33936290
Asociați 1
NOX INTERNATIONAL SRL CUI RO14833191
Subcontractanți 1
KRENIC SRL CUI 23343296
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CORAMS GRUP S.R.L. CUI 26511025
Asociați 1
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
Terți susținători 1
ISCONPRO S.R.L. CUI 38910879
Valoare atribuită
445.885 RON
din 628.007 RON estimat
29,0%
Adjudecat la 71,0% din estimat · economie 182.122 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.