Atribuită
Anunț de participare
Achiziţia de consumabile pentru imprimante Lexmark MS 823DN și Lexmark MX 722ADE aflate în perioada de garanție, din dotarea ONRC – sediul central, ORCT București şi ORCT Ilfov
- Număr anunț
- CN1039179
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.293.782 RON
- Valoare atribuită
- 2.501.237,54 RON
- Data publicării
- 10.02.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1078991
- Termen limită
- 16.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 030-074439
- Documentație de atribuire
- DF1136981
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- Draft acord-cadru-signed.pdf
- Draft contract subsecvent-signed.pdf
- FisaDate_DF1136981.pdf
- Formulare-signed.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
2.501.237,54 RON
din 2.293.782 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro