Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat

Servicii de asigurare de raspundere civila auto - RCA-SRTFC Timisoara

Număr anunț
SCN1090327
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.707,40 RON
Valoare atribuită
10.536,67 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
02.08.2021 08:19
Anunț de atribuire
SCNA1058668
Termen limită
16.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1120276

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

10.536,67 RON

din 11.707,40 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 1.170,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.