Anulată
Anunț de participare
Delegarea gestiunii serviciului public de transport județean de persoane prin curse regulate, în aria teritorială de competență a UAT Județul Alba
- Număr anunț
- CN1033422
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Cod CPV
- 60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.476.088,96 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1071838
- Termen limită
- 03.09.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 148-395268
- Documentație de atribuire
- DF1118868
Documente
Documentația de atribuire
- 0. Hotarare 27 din 28 ianuarie 2021.pdf.p7s
- 1. Studiu de oportunitate Anexa nr. 1 la Hotarare .pdf.p7s
- 2. Regulament Anexa nr. 2 la Hotarare .pdf.p7s
- 3. Programul de transport judetean Anexa nr. 3 la Hotarare .pdf.p7s
- 4. Statiile din programul judetean Anexa nr. 4 la Hotarare.pdf.p7s
- 5.1 HCJ ALBA nr. 79 din data de 25.03.2021.pdf.p7s
- 5. Caiet de sarcini revizuit.pdf.p7s
- 6. Contract revizuit.pdf.p7s
- 7. Program de ciculatie Anexa nr. 7 la Hotarare.pdf.p7s
- 8. Anexa la Fisa de date.pdf.p7s
- FisaDate_DF1118868.pdf
- HCJ ALBA nr. 27 din data de 28.01.2021.pdf.p7s
- HCJ ALBA nr. 27-ERATA din data de 28.01.2021.pdf.p7s
- Modele de formulare transport .doc.p7s
- Programul anual de transport.docx.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.