Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru 48 de luni de furnizare - pachet reactivi coagulare compatibili cu analizorul automat SYSMEX CA660
- Număr anunț
- CN1039248
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.929.128,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.168.608,95 RON
- Data publicării
- 12.02.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1076668
- Termen limită
- 17.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 032-081315
- Documentație de atribuire
- DF1137225
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI PACHET REACTIVI COAGULARE 2022.doc.p7s
- FisaDate_DF1137225_08.02.2022 11:29.pdf
- FORMULARE MODEL.doc.p7s
- MODEL ACORDUL CADRU SI CONTRACTUL SUBSECVENT.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
3.168.608,95 RON
din 1.929.128,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro