Anulată
Anunț de participare
Furnizarea dotarilor/echipamentelor necesare din cadrul proiectului “Construire scoala noua Liceul Teoretic “Gelu Voievod” Gilau clasele I-IV, judetul Cluj”
- Număr anunț
- SCN1090459
- Autoritate contractantă
- Comuna Gilau (CUI 4485421)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.375,62 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 10:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1056782
- Termen limită
- 16.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1120385
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 33.375,62 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare dotari echipamente sonorizare | 6.060,50 RON | Anulat | — |
| 2 | Furnizare dotari echipamente sportive | 27.315,12 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MADCIB COMERT S.R.L. CUI 40735052
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.