Atribuită
Anunț de participare
Achizitia de Sistem de condiționare și îmbuteliere vinuri pentru Stațiunea Didactică Banu Mărăcine din cadrul Universităţii din Craiova
- Număr anunț
- CN1039219
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- VALDO INVEST SRL (CUI 389596)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546.195 RON
- Valoare atribuită
- 545.935 RON
- Data publicării
- 11.02.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1076846
- Termen limită
- 21.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 031-078839
- Documentație de atribuire
- DF1137121
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALDO INVEST SRL CUI RO389596
Valoare atribuită
545.935 RON
din 546.195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro