Anulată Anunț de participare

furnizare server si monitoare TV pentru managementul de proiect

Număr anunț
CN1039213
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.360,80 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
09.02.2022 10:16
Anunț de atribuire
CAN1075305
Termen limită
16.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1137120

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 37.360,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 furnizare server 23.350,50 RON Anulat
2 furnizare monitoare TV 14.010,30 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.