Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

ACHIZITIONARE ECHIPAMENTE DE PROTECTIE SI DISPOZITIVE aferente PROIECTULUI „Consolidarea capacității de învățământ din orașul Uricani în vederea gestionării situației de pandemie generată de virusul SARS-COV-2”

Număr anunț
CN1039202
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. (CUI 41568246)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
945.765,29 RON
Valoare atribuită
939.700 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
11.02.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1078815
Termen limită
21.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 031-078780
Documentație de atribuire
DF1137089

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MED TEHNICA SRL CUI RO29837639

Valoare atribuită

939.700 RON

din 945.765,29 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 6.065,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.