Atribuită
Anunț de participare
APARATE PENTRU PURIFICAREA AERULUI
- Număr anunț
- CN1033454
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- ESTIMA MEDICAL GROUP SRL (CUI 17441613)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.149.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.876.300 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1067817
- Termen limită
- 06.09.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 148-393261
- Documentație de atribuire
- DF1119862
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini aparate purif aer.pdf.p7s
- Clauze contractuale ap. purificare aer.pdf.p7s
- FisaDate_DF1119862.pdf
- FORMULARE aparate purif aer.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI OFERTANTI aparate purif aer.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 3.149.000 RON Adjudecat: 3.876.300 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparat pentru purificarea aerului cu UVC | 1.669.500 RON | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 3 contracte | 1.657.900 RON ↓0,7% |
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 1 · 06.04.2022 | 708.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 2 la AC 72/23.11.2021 · 07.10.2022 | 11.800 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 72 · 03.12.2021 | 938.100 RON | |||
| 2 | Aparat pentru purificarea aerului cu plasma | 1.327.500 RON | ESTIMA MEDICAL GROUP S.R.L. 2 contracte | 1.958.000 RON |
| ESTIMA MEDICAL GROUP S.R.L. · contract 73 · 24.11.2021 | 1.298.000 RON | |||
| ESTIMA MEDICAL GROUP S.R.L. · contract 1 la AC 73/23.11.2021 · 13.12.2021 | 660.000 RON | |||
| 3 | Aparat pentru purificarea aerului prin ionizare | 152.000 RON | GEMA EQUIPMENTS 2 contracte | 260.400 RON |
| GEMA EQUIPMENTS · contract 1 la AC 71/23.11.2021 · 13.12.2021 | 111.600 RON | |||
| GEMA EQUIPMENTS · contract 71 · 24.11.2021 | 148.800 RON | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ESTIMA MEDICAL GROUP SRL CUI RO 17441613
Subcontractanți 1
SILVEXIM STAR SRL CUI RO 6766091
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEMA EQUIPMENTS SRL CUI 37351663
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
3.876.300 RON
din 3.149.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro