Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Achizitie lucrari de ”Pista de atletism la obiectivul Stadion CIL” in Municipiul Blaj

Număr anunț
SCN1090593
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
Furnizor / câștigător
URS CONSTRUCT ALBA SRL (CUI 29737443)
Cod CPV
45233200-1 · Diverse lucrari de imbracare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
618.970,40 RON
Valoare atribuită
588.320,65 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
04.08.2021 21:14
Anunț de atribuire
SCNA1057810
Termen limită
20.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1120733

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRENIS SRL CUI RO 6698361

Valoare atribuită

588.320,65 RON

din 618.970,40 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 30.649,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.