Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Executie lucrari pentru investitia „EFICIENTIZAREA SI MODERNIZAREA ILUMINATULUI PUBLIC, COMUNA VATRA MOLDOVITEI, JUDETUL SUCEAVA”

Număr anunț
SCN1090585
Autoritate contractantă
COMUNA VATRA MOLDOVITEI (CUI 4326680)
Furnizor / câștigător
URBIOLED SRL (CUI 32614831)
Cod CPV
45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
874.500 RON
Valoare atribuită
864.877,81 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
04.08.2021 15:59
Anunț de atribuire
SCNA1060854
Termen limită
08.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1120707

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831

Valoare atribuită

864.877,81 RON

din 874.500 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 9.622,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.