Atribuită Anunț de participare

Servicii de forare-derocare in carierele apartinand R.A.J.D.P. Constanta

Număr anunț
CN1039284
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
DRILL MINING EUROPE S.R.L. (CUI 22028460)
Cod CPV
76300000-6 · Servicii de foraj (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
967.500 RON
Valoare atribuită
1.935.000 RON
Data publicării
13.02.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1075676
Termen limită
14.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 033-084815
Documentație de atribuire
DF1137370

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
GRIGOLEN SRL CUI RO12451756

Valoare atribuită

1.935.000 RON

din 967.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.