Atribuită
Anunț de participare
Intocmire studiu de oportunitate si plan urbanistic zonal
- Număr anunț
- SCN1090510
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
- Furnizor / câștigător
- DANINA STAR SRL (CUI 3581471)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164.705,88 RON
- Valoare atribuită
- 164.700 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 07:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1057389
- Termen limită
- 19.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1120526
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANINA STAR SRL CUI 3581471
Terți susținători 1
Pro Sign DeSign SRL CUI RO17755420
Valoare atribuită
164.700 RON
din 164.705,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro