Atribuită Anunț de participare

Delegarea gestiunii Serviciului pentru gestionarea câinilor fără stăpân al orașului Boldești Scăeni, prin concesiune

Număr anunț
PC1001676
Autoritate contractantă
Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
Furnizor / câștigător
HEREMY ANIMAL-MED S.R.L. (CUI 38471587)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332.500 RON
Valoare atribuită
332.500 RON
Data publicării
05.08.2021 15:41
Anunț de atribuire
PCA1000381
Termen limită
03.09.2021 10:00
Documentație de atribuire
DF1120738

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

332.500 RON

din 332.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.