Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,0% sub estimat
Furnizare DEZINFECTANTI
- Număr anunț
- CN1039360
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.703.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.417.770,96 RON 49,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.02.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1101774
- Termen limită
- 09.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 035-087238
- Documentație de atribuire
- DF1137321
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa caiet sarcini - LOTURI.xlsx.p7s
- Anexa caiet sarcini - Specificatii tehnice - dezinfectanti 2022.docx.p7s
- Caiet de sarcini dezinfectanti - cerinte generale.docx.p7s
- FisaDate_DF1137321_09.02.2022 10:57.pdf
- Formulare - dezinfectanti.doc.p7s
- Formular - Propunere tehnica.doc.p7s
- Model Acord cadru si Model Contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Loturi (16)
Adjudecat: 3.417.770,96 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dezinfectant concentrat de nivel intermediar pentru suprafete | — | SC KLINTENSIV SRL,ECOLAB,G&M 2000 S.R.L. | 320.000 RON |
| 2 | Dezinfectant concentrat de nivel inalt pentru suprafete forma l… | — | — | |
| 3 | Dezinfectant concentrat de nivel inalt pentru suprafete forma s… | — | ECOLAB | 104.000 RON |
| 4 | Dezinfectant rapid pentru suprafete si aparatura medicala | — | Anulat | — |
| 5 | Dezinfectant rapid sporicid pentru suprafete si aparatura medic… | — | SANITARY & HOSPITAL SOLUTIONS SRL,ECOLAB | 1.108.000 RON |
| 6 | Servetele sporicide pentru curatarea si dezinfectia suprafetelo… | — | — | |
| 7 | Denzinfectant de nivel inalt pentru dezinfectia instrumentarul… | — | ECOLAB,Biostec Clinilab | 6.400 RON |
| 8 | Dezinfecția igienică a mâinilor prin spălare sau prin frecare | — | G&M 2000 S.R.L. | 65.000 RON |
| 9 | Dezinfectant pentru dezinfectia chirurgicala a mainilor | — | FITERMAN DISTRIBUTION,ECOLAB | 360.000 RON |
| 10 | Biocid (dezinfectant clorigen sub forma de tablete ) | — | SC KLINTENSIV SRL,G&M 2000 S.R.L.,DEZIMED | 260.000 RON |
| 11 | Dezinfectant de nivel inalt pentru dezinfectia suprafetelor si … | — | S.C. LUXMED VEST DISTRIBUTION S.R.L.,Biostec Clinilab | 1.100.000 RON |
| 12 | Dezinfectant de nivel inalt pentru dezinfectia suprafetelor si … | — | Anulat | — |
| 13 | Dezinfectant de nivel inalt pentru dezinfectia endoscoapelor fl… | — | Unimedik Impex SRL | 13.000 RON |
| 14 | Dezinfectant concentrat de nivel scazut pentru suprafete in blo… | — | — | |
| 15 | Dezinfectant alcool sanitar 70% | — | S.C. CERTINVEST S.R.L.,LUAN VISION SRL | 21.470,96 RON |
| 16 | Dezinfectant pentru dezinfectia chirurgicala a mainilor | — | SC KLINTENSIV SRL | 59.900 RON |
Participanți · 42 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANITARY & HOSPITAL SOLUTIONS SRL CUI 36972786
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIMEDIK IMPEX SRL CUI RO 30410916
Valoare atribuită
3.417.770,96 RON
din 6.703.000 RON estimat
49,0%
Adjudecat la 51,0% din estimat · economie 3.285.229,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.