Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU SERVICII DE TRANSPORT SANITAR NEASISTAT PACIENŢI DIALIZATI INFECTATI CU SARS COV 2 SI CONTACTI AI ACESTORA
- Număr anunț
- CN1039347
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- MULTI ACTIVE SERVICE SRL (CUI 24977720)
- Cod CPV
- 85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102.000 RON
- Valoare atribuită
- 187.000 RON
- Data publicării
- 14.02.2022 09:03
- Anunț de atribuire
- CAN1076750
- Termen limită
- 23.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1137450
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI TANSPORT PACIENTI DIALIZATI COVID.doc.p7s
- FisaDate_DF1137450_10.02.2022 11:56.pdf
- Model Acord cadru si subsecvent -.doc.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MULTI ACTIVE SERVICE SRL CUI 24977720
Valoare atribuită
187.000 RON
din 102.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro