Atribuită
Anunț de participare
APARATE DE AER CONDITIONAT
- Număr anunț
- SCN1090612
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- ARMINCO BMC SRL (CUI 28841925)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.422 RON
- Valoare atribuită
- 121.800 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 09:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1059702
- Termen limită
- 19.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1120678
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARMINCO BMC SRL CUI RO 28841925
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
G.C.T. GENERAL CLIMA THERM SRL CUI RO 13210853
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ECO ELECTRONICS SHOP S.R.L. CUI 42543290
Valoare atribuită
121.800 RON
din 61.422 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro