Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,5% sub estimat
„Serviciile de informare și publicitate”, în cadrul proiectului „Sistem INTEGRAT de Management în Sistemul de Asigurări Sociale de Sănătate„ cod SIPOCA 729/MySMIS 130048, cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Capacitate Administrativă 2014-2020
- Număr anunț
- CN1033527
- Autoritate contractantă
- CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE (CUI 11697800)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550.000 RON
- Valoare atribuită
- 377.015 RON 31,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1068472
- Termen limită
- 06.09.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 151-401355
- Documentație de atribuire
- DF1120190
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLAROM ADVERTISING SRL CUI RO 14946824
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TREASURE ISLAND SRL CUI 36828838
Terți susținători 1
ADVIANA DEVELOPMENT SRL CUI 24040258
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NOSCE GROUP SRL CUI 33945108
Valoare atribuită
377.015 RON
din 550.000 RON estimat
31,5%
Adjudecat la 68,5% din estimat · economie 172.985 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.