Atribuită
Anunț de participare
Servicii de supervizare a lucrărilor de construcţii aferente obiectivului de investiții „Construirea depozitului ecologic de la Sârbi – actualizare documentație tehnică și execuție rest de executat, inclusiv măsuri de stabilizare amplasament”
- Număr anunț
- CN1033557
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- EPMC CONSULTING SRL (CUI 24799569)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.911.337,56 RON
- Valoare atribuită
- 3.180.721,64 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1071487
- Termen limită
- 07.09.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 151-401353
- Documentație de atribuire
- DF1120342
Documente
Documentația de atribuire
- CS.pdf.p7s
- Deviz general - MM.pdf.p7s
- FisaDate_DF1120342.pdf
- Fisa de date -Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- Formulare .doc.p7s
- FormularPropunereTehnica.docx.p7s
- Memoriu Tehnic General.pdf.p7s
- Model Contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EPMC CONSULTING SRL CUI RO 24799569
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDOS CONSTRUCT & CONSULTING SRL CUI RO 23983830
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KONSENT S.A. CUI RO 15265227
Valoare atribuită
3.180.721,64 RON
din 2.911.337,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro