Atribuită Anunț de participare

Furnizare analizoare, sisteme de determinare a calităţii aerului, pompe - proiect RECENT AIR MySMIS 127324

Număr anunț
CN1033577
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.782.408,66 RON
Valoare atribuită
2.782.100 RON
Data publicării
05.08.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1065973
Termen limită
07.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 151-399490
Documentație de atribuire
DF1120445

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 2.782.408,66 RON Adjudecat: 2.782.100 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 de produse – Analizoare şi sisteme de determinare a calităţii a… 2.615.184,31 RON S.C. APEL LASER S.R.L. 2.614.900 RON
2 de produse – Pompe 167.224,35 RON S.C. VALDO S.R.L. 167.200 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALDO SRL CUI RO 1959423

Valoare atribuită

2.782.100 RON

din 2.782.408,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.