Atribuită
Anunț de participare
Implanturi pentru tratamentul chirurgical al traumatismelor osteoarticulare
- Număr anunț
- CN1039404
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- SANATMETAL RO SRL (CUI 17905870)
- Cod CPV
- 33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.406.150 RON
- Valoare atribuită
- 2.442.424 RON
- Data publicării
- 17.02.2022 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1082250
- Termen limită
- 23.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 035-087541
- Documentație de atribuire
- DF1137550
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (8)
Adjudecat: 2.442.424 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT I – PLĂCI ANATOMICE MICI PENTRU TRATAMENTUL CHIRURGICAL AL … | — | SANATMETAL RO SRL | 1.747.424 RON |
| 2 | LOT II – PLĂCI ANATOMICE MEDII PENTRU TRATAMENTUL CHIRURGICAL A… | — | — | |
| 3 | LOT III – PLĂCI ANATOMICE MARI PENTRU TRATAMENTUL CHIRURGICAL A… | — | — | |
| 4 | LOT IV – TIJE PENTRU OSTEOSINTEZA CENTROMEDULARĂ AL MEMBRULUI S… | — | — | |
| 5 | LOT V – TIJE PENTRU OSTEOSINTEZA CENTROMEDULARĂ AL MEMBRULUI IN… | — | — | |
| 6 | LOT VI – MATERIAL GENERIC PENTRU OSTEOSINTEZĂ | — | OSTEOPHARM S.R.L. | 459.500 RON |
| 7 | LOT VII – TIJE ELASTICE PENTRU OSTEOSINTEZA FRACTURILOR PEDIATR… | — | — | |
| 8 | LOT VIII – IMPLANTURI PENTRU TRATAMENTUL INSTABILITĂțILOR ARTIC… | — | SPORTMED SYSTEMS | 235.500 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPORTMED SYSTEMS SRL CUI RO29807808
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OSTEOPHARM SRL CUI RO 10367072
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANATMETAL RO SRL CUI RO 17905870
Valoare atribuită
2.442.424 RON
din 2.406.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro