Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,4% sub estimat

Pachet reactivi și consumabile compatibile cu analizorul PCR tip Adaltis

Număr anunț
CN1039403
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.691.534,79 RON
Valoare atribuită
4.522.790,70 RON 32,4% sub estimat
Data publicării
17.02.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1082254
Termen limită
22.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 035-087464
Documentație de atribuire
DF1137534

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279

Valoare atribuită

4.522.790,70 RON

din 6.691.534,79 RON estimat 32,4%

Adjudecat la 67,6% din estimat · economie 2.168.744,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.