Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Recondiționare și punere în funcțiune conveior, bol și cutie de viteză la centrifuga de deshidratare Alfa Laval din Stația de Epurare
- Număr anunț
- SCN1090688
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
- Furnizor / câștigător
- ALFA LAVAL SRL (CUI 8140611)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.000 RON
- Valoare atribuită
- 152.607,63 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2021 08:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1059395
- Termen limită
- 08.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1120376
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALFA LAVAL SRL CUI RO 8140611
Valoare atribuită
152.607,63 RON
din 160.000 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 7.392,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.