Atribuită Anunț de participare

Furnizare ”Piese auto - ambreiaje și piese conexe pentru autobuze ”

Număr anunț
CN1033700
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. (CUI 13746607)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141.111,46 RON
Valoare atribuită
251.268,56 RON
Data publicării
06.08.2021 08:29
Anunț de atribuire
CAN1064864
Termen limită
10.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1120775

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OZ HICRET SRL CUI RO31972114

Valoare atribuită

251.268,56 RON

din 141.111,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.